www.cvonline.hu

Lakatos

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 746111

Gázipari berendezések gyártásában piacvezető partnercégünk bővülő csapatának erősítéséhez keresünk munkatársakat a következő pozícióba:

Lakatos

Feladatok:
  • Gépek folyamatos működésének biztosítása
  • Gépek javítása, felújítása, fejlesztése
  • Rendszeres karbantartási feladatok elvégzése
  • Karbantartások tervezése, ütemezése
  • A karbantartási munkák dokumentálása,
Elvárások:
  • géplakatos szakmunkás iskolai végzettség
  • Többéves gyakorlat pneumatikus gépek és/vagy célgépes megmunkáló-gépek karbantartásában
  • Felelősségtudat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kétműszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása
Amit kínálunk:
  • biztos munkahely egy nemzetközi viszonylatban tevékenykedő cégnél
  • bérezés képzettség és tapasztalat szerint, megegyezés alapján
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre