www.cvonline.hu

Lakatos

  • Company_icon Kőröstej Kft.
  • Location_icon Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Feladatok:

  • Tejipari gépek, berendezések rendszeres ellenőrzése, a műszaki állapot és az üzemkészség előírások szerinti fenntartása
  • Esetleges meghibásodások, rendellenességek jelzése, hibák elhárítása
  • Karbantartási, üzem ellenőrzési munkák elvégzése
  • Dokumentáció naprakész vezetése
  • Munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Több szakma együttes ismerete

Ajánlatunk:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó lehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, év végi jutalom
  • Céges buszjárat vagy bejárási támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk fényképes szakmai önéletrajzát, az e-mail tárgy mezőben a pozíció nevének megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű