www.cvonline.hu

Lakatos

  • Company_icon Jásztej Kft.
  • Location_icon Borsod-Abaúj-Zemplén, Miskolc
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Cégünk a Jásztej Kft felvételt hirdet

Lakatos

munkakörbe

Feladatok:

  • A tejüzemhez tartozó valamennyi gép, berendezés folyamatos karbantartása, javítása
  • Meghibásodások elhárítása

Elvárás:

  •  Műszaki végzettség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

 Munkavégzés helye: Miskolc Erdélyi út 1.

Jelentkezni lehet: fényképes önéletrajz megküldésével az alábbi email címre, vagy a Jásztej Kft 3534 Miskolc Erdélyi út 1 . címre

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Lakatos
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű