www.cvonline.hu

Lakatos

  • A hirdetés 6 napja lejárt

A prémium késztermékeket gyártó PNH Kft. Egy folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonú és irányítású FÉMIPARI cég, mely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki széles termékskálán mozgó kínálatával.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE KERESSÜK ÚJ KOLLÉGNKAT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Lakatos

Feladatok:

  •  Hegesztett szerkezetek összeállítása műszaki dokumentáció alapján
  • 135-ös fogyóelektródás ívhegesztés

Elvárások:

  • Lakatos végzettség
  • Minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Hegesztési rajz ismeret

Előny:

  • 3-15 mm vastagságú lemezek hegesztése

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címre.

Helyek Vasvár (Vasvár, Petőfi Sándor u. 81, 9800 Magyarország)
Vas
Kategória Építés / Ingatlan > Hegesztő
Gyártás / Termelés > Gyári munkás, Lakatos
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű