www.cvonline.hu

Lakatos

  • A hirdetés 287 napja lejárt

Hawle Szerelvénygyártó és Forgalmazó Kft.

H-2000 Szentendre
Dobogókői út 5.
Link megjelenítése

Tisztelt leendő Kollégánk!

Gyártó csapatunk erősítésére lakatos munkakörbe kollégát keresünk szentendrei gyárunkba azonnali munkakezdés lehetőségével.

Cégünkről elmondhatjuk, hogy a HAWLE név világszerte a minőséget, a vevőközpontúságot és az innovációt jelenti az ivóvíz és szennyvíz hálózatokra gyártott megoldások között.

1989-ben alapított szentendrei gyártásunkkal együtt ma már 7 Európai Uniós és 2 Európai Unión kívüli gyárral gyártunk szerelvényeket elsősorban a Magyar és Európai piacok számára. A HAWLE termékek ma már minden földrészen több mint 70 országban elérhetők.

Feladatok:

  • megmunkáló üzemben való munkavégzés
  • gépkezelés (fúró, forgácsoló, maró)
  • lakatosjellegű munkák elvégzése
  • anyagmozgatás

Elvárások:

  • minimum szakmunkás bizonyítvány
  • fémipari alapismeretek, szakirányú végzettség

Előny:

  • forgácsolásban szerzett tapasztalat
  • emelőgép jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér és juttatások
  • egyéb juttatások: cafeteria, utazási költség hozzájárulás
  • kiválló csapatszellem
  • kiválló munkahelyi légkör és körülmények

Bérajánlat: bruttó 210 000 - 230 000 Ft között

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bruttó bérigény feltüntetésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Szentendre, Dobogókői út 5.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Lakatos
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő