www.cvonline.hu

Lakatos

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Apex Kft. munkaerő kölcsönző keres munkatársakat Veresegyházi céghez

lakatos

munkakörbe, több műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Előkészíti és végrehajtja a szükséges lakatos illetve szét-és összeszerelési tevékenységeket, dokumentálja azokat
  • Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát
  • Rendeltetésszerűen képes a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet használni

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány (lakatos, karosszéria lakatos)
  • Minimum 2 éves gyakorlata van szakterületén,
  • Pontos, precíz és megbízható
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (műszakpótlék-du 30%, éj 40 %)
  • Túlórázási lehetőség
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet, melyet az alábbi e-mail címre várunk!

Apex Kft.:
Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.

Munkavégzés helye Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Veresegyház