www.cvonline.hu

Lakatos

  • A hirdetés 404 napja lejárt

Lakatos

munkakörbe keresünk munkatársakat

Feladata:

  • vasúti pálya mellett kiviteli munkák végzése, különböző biztosítóberendezési elemek telepítése
  • földmunkák, gépi és kézi földkitermelés, kábelárok, szerelőgödör kialakítása
  • kábelek lehúzása
  • beton elemek mozgatása, telepítése
  • lakatos műhelyben szakmunka végzése

Munkavégzés helye az ország keleti és középső területe, budapesti telephellyel, a munkavégzés helyétől és időtartamától függően ott alvással.

Előny:

  • vasúti lakatos szakmai gyakorlat

Amit elvárunk:

  • változó munkahely elfogadása
  • szakmai tapasztalatok megismerése
  • elkötelezettség, együttműködés, csoportszellem
  • fizikai munkabírás

Amit kínálunk:

  • munkásszállás biztosítása a Zrt. telephelyén
  • biztos munkahely
  • versenyképes jövedelem

Fényképes, részletes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel az alábbi email címre várjuk.