www.cvonline.hu
Lakatos
Trenkwalder Kft
Régió: Csongrád, Csongrád
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.08.29.
Hirdetés azonosító: 1072773
lejárt

Fémszerkezet és gépgyártással foglalkozó Partnerünk részére keresünk  Mórahalmi munkavégzési hellyel munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Lakatos

Feladatok:

  • A műszaki rajzoknak, utasításoknak megfelelően fémből készült szerkezeti elemek készítése, majd az így elkészített elemek felhasználásával gép-, illetve szerkezet összeállítása.
  • Vas- és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, hegesztése, anyagok hajlítása, formálása, alakítása
  • Az acélszerkezeti és burkolat jellegű munkáknál esetleg hegesztési műveletek végzése

Elvárások:

  • Géplakatos vagy szerkezetlakatos végzettség
  • Fémipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasás,
  • CO2 hegesztési ismeret
  • Mérőeszköz ismeret,
  • Önálló, pontos, precíz, minőségi munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, bejelentett álláslehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • 1 műszakos munkarend (6-14:30)
  • 8000 Ft Erzsébet utalvány a próbaidő alatt is
  • Fiatal gépparkkal való munkavégzés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.