www.cvonline.hu

Lakatos

  • A hirdetés 412 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Lakatos

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye,Tata

Tevékenységi kör: Ipari hűtőberendezések gyártása

Főbb feladatok, munkák:

  • Anyagok megmunkálása, feldolgozása
  • Sorjázás, fúrás, tisztítás
  • Gépek beállítása, programozása
  • Csövek méretre vágása
  • Dokumentáció szerinti készre gyártás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Lakatos végzettség
  • Ipari területen eltöltött legalább 1 év szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria
  • Multinacionális céges háttér
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Vidéki jelentkezőinknek szállást biztosítunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük keressen minket a 06-20-298-7338-as telefonszámon vagy küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014