www.cvonline.hu

Lakatos

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Apex Kft. keres munkatársakat Veresegyházi céghez

lakatos

munkakörbe, több műszakos munkarendbe.

Elvárások:

  • szakmunkás bizonyítvány (lakatos,karosszéria lakatos)
  • Minimum 2 éves gyakorlata van szakterületén,
  • Pontos, precíz és megbízható
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (műszakpótlék-du 30%, éj 40 %, Erzsébet-utalvány,SZÉP kártya,egészség-és nyugdíjpénztár)
  • Túlórázási lehetőség (túlóra pótlékok)
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség
  • orvosi szolgálat a telephelyen

Apex Kft.:

Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.
Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet, melyet az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő