www.cvonline.hu

Lakatos (szerkezetlakatos)

  • A hirdetés 237 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Vagon Kft.

Helység
Fényeslitke

Foglalkoztatás formája
határozatlan
Munkaidő
teljes

Vállalat
A MÁV Vagon Kft. három jellemző tevékenységi területen, eltérő partneri kört szolgál ki a piaci igények magas szintű teljesítésével.
Vasúti teher- és személykocsik javítása és gyártása az alapvető, társasági szerződésben is fő profilként meghatározott feladata. Vasúti járműalkatrészek gyártása területén, kihasználva a kovács üzem lehetőségeit, teljesen lefedi az igényeket. Általános acélszerkezeti és gépészeti gyártás területén a régió nagyvállalatainak és az elsősorban német nyelvterületre szállító partnerek beszállítója.

Feladatok

  • Vasúti járműalkatrész felújítás, gyártás.
  • Acélszerkezetek, idomok, csővezetékek, tartályok és nyomástartó berendezések hegesztésének előkészítése.
  • Vasúti vontatott járművek (teherkocsik) javítása, felújítása (alváz, forgóváz, járműszekrény).
  • Műszaki és minőségi elvárások betartása, a gyártási folyamat ezek alapján történő kivitelezése.
  • Vas és acél, valamint más fémszerkezetek, gépalkatrészek vagy szerkezetek, különálló szerkezetek elemeinek megmunkálása, hajlított, hegesztendő szerelvények önálló előkészítése.
  • Az SI mértékegység használata, más mértékegységekből történő átváltások ismerete, mérőeszközök használata és mérési hibatűréseik és hiba-kiküszöbölések ismerete

A munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú középfokú képesítés, járműszerkezeti lakatos, géplakatos
  • Szerkezet lakatos járműszerelői végzettség

Előnyt jelent

  • Hegesztési ismeretek (MMA, MÍG-MAG).
  • Szereléstechnológiai alapismeretek
  • Targonca és darukezelői képesítés.
  • Tűzvédelmi szakvizsga.

Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés, hosszú távú munkalehetőség, mozgóbér, cafetéria juttatások

2016. szeptember 30.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő