www.cvonline.hu

Lakatos - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1613)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.11.13.
Hirdetés azonosító: 1069226

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Lakatos

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1613)

Feladatok:

  • Könnyű- és nehéz acélszerkezetek, fémszerkezetek gyártása
  • Épületlakatos munkák elvégzése
  • Helyszíni szerelés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Kézügyesség
  • Jó látás

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú együttműködés
  • 1 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári külső homlokzati nyílászáró szerkezeteket gyártó partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail-ben, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).

A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)