www.cvonline.hu
Lakatos-Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4475)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1040108

Székesfehérvári Videotonnál lévő partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Lakatos- Lemunkáló

Feladatok:

-Lemezalkatrészek hegesztés utáni lemunkálása,felületek lecsiszolása
- Lemezalkatrészek gyártása során felmerülő lakatosmunkák elvégzése: süllyesztés,menetelés,dörzsárazás,egyen
getés

Elvárások:

- szakmunkás végzettség
- 3 műszak vállalása

Előnyt jelent:

- szakirányú végzettség
Rajzolvasás

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés,cafeteria
- Ingyenes cégesjárat biztosítása
- Azonnali munkakezdés
- Saját állomány

Munkavégzés helye:

- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 20/915-5994

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.