www.cvonline.hu
Lakatos (Referenciaszám: PJ3901)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.07.
Jelentkezési határidő: 2016.04.09.
Hirdetés azonosító: 976157
lejárt

Magyarország egyik legnagyobb élelmiszeripari cég székesfehérvári termelőegységébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Lakatos - Székesfehérvár

A sikeres pályázó feladatai:
- Műszaki és épületgépészeti szerelési munkák elvégzése
- Gépek berendezések javítása, karbantartása
- Üzemzavarok esetén a gyors hibafeltárás és az észlelet hibák elhárítása
- Berendezések, eszközök figyelemmel tartása és az észlelt hibák felmérése javítása
- Szerszámok állapotának ellenőrzése, megóvása
- Munkavédelmi-, környezetvédelmi-, tűzvédelmi előírások betartása,
- Együttműködés a termelési egységekkel.

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Középfokú vagy technikusi végzettség
- 1-2 év karbantartói tapasztalat
- 12 órás folyamatos munkarend vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Professzionális csapat, biztos munkalehetőség egy hazai nagyvállalatnál
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.