www.cvonline.hu

Lakatos (Ref.668)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.08.21.
Hirdetés azonosító: 809466
lejárt

Szerszámgyártásban kiemelkedő szerepet betöltő partnercégünk részére keresünk munkatársat:

Lakatos munkakörbe (Ref. 668)

Megbízónk tevékenységi körébe tartozik a sorozatszerszámok, sajtolószerszámok, transzferszerszámok gyártása.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Szerszámgyártásban lakatos munkák elvégzése
  • Esetlegesen nehezebb tömegek emelése
  • Elemi lakatos műveletek elvégzése
  • Önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Szakmunkás képesítés
  • Elemi műveletek ismerete: fúrás, menetfúrás, egyszerű hegesztés, szerelés, dörzsárazás
  • Fizikai alkalmasság, esetlegesen nagyobb tömegek kézi mozgatása
  • Orvosi alkalmasság
  • Munkaruha és munkavédelmi cipő
  • Napi bejárással megoldható munkavégzés Szántódra

Amit Megbízónk ajánl:

  • Átlag feletti havi fix bér
  • Bejárás támogatása busszal és autóval a törvényi keretek alapján
  • Védőruha és eszközök biztosítása
  • Stabil és professzionális munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés pályakezdők számára
  • Humánus munkahelyi légkör, csapatszellem

Egyéb:

  • A munkakezdés várható ideje: Azonnali belépés megfelelés esetén
  • A munkavégzés időtartama: első körben határozott idő, 2 hónap
  • A munkavégzés helye: Szántód
  • Munkaidő: Teljes munkaidő/napi 8 óra reggel 6-tól 14 óráig
  • Pályakezdő vagy kevesebb szakmai tapasztalattal rendelkező kollégák jelentkezését is egyaránt várjuk!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel mindezen feltételeknek, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése a munkakör megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu