www.cvonline.hu

Lakatos - Plazma operátor

  • Frissítve 17 napja

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Plazma operátor munkatársakat, hosszútávra

Az aktuális termelési programban meghatározott alkatrész javítási folyamat plazmaszórási feladatainak elvégzése a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával. A javítási technológiához kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése. Termelésvezető munkájának támogatása, termelési folyamatok hatékonyabbá tétele.

Feladatok:
  • A különböző cellákból érkező alkatrészek maszkolása, előkészítése szemcseszóráshoz
  • Termikus szóró gépek működésének ismerete, felügyelete, alap beállítása, operátori gép-karbantartások ellátása
  • Szórási folyamat felügyelete,
  • Szemcseszórási munka elvégzése
  • Minőségügyi/karbantartási ellenőrzések elvégzése
  • Aktív kommunikáció a koordinátorral, a műszakvezetővel és az inspektorokkal

A munkához elvárás:

  • Pontosság, precizitás
  • Igényes munkavégzés
  • Kezdeményező gondolkodásmód

A munkavállaláshoz előny:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Szemcseszórási tapasztalat
Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség
  • Lakatos feladatok ellátásában gyakorlat
Juttatások:
  • Cafetéria a próbaidő lejárta után

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest