www.cvonline.hu

Konyhai előkészítő

Munkavégzés helye: Budapest

Olasz látványkonyhába keresünk konyhai előkészítő munkatársakat.

  • Munkaidő: heti 5 nap, napi 8 óra
  • Választható munkavégzési hely: Budapest (Deák tér, Mom Park, West End, Kolosy tér)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

Konyhai előkészítési munkák: hámozás, aprítás, darabolás.

Elvárások:

Motivált, pörgős személyiség.

Juttatások:
  • Fix és versenyképes bejelentett fizetés,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • fiatalos csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.