www.cvonline.hu

Lakatos művezető (Baranya megye)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2015.08.27.
Hirdetés azonosító: 962155
lejárt

Ipari termelő profilú partnercégünk részére

lakatos művezető
(Ref.: 1131.)

pozícióba munkatársat keresünk, a lakatos részleg irányítási feladatainak elvégzésére.

A munkakörrel járó feladatok

  • A lakatos részleg teljes körű irányítása
  • Megrendelések nyilvántartása
  • A gyártás határidőre történő megvalósítása
  • Műszakok megszervezése
  • A beosztottak munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Folyamatos együttműködés a termelésirányító kollégával és a felső vezetéssel

Elvárások a jelentkezővel szemben

  • Műszaki végzettség
  • Lakatos területen szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvismeret
  • Magabiztos számítógépes ismeret (Excel, Word)
  • Jó szervező készség

Előnyt jelent

  • Acélszerkezetek gyártásában szerzett szakmai tapasztalat
  • Gépész vagy hegesztőmérnök végzettség

Amit Megbízónk ajánl

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Modern és rendezett munkakörnyezet
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Szakmai előrelépés hosszú távon

A munkavégzés helye

  • Baranya megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, úgy kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét ,,Lakatos művezető”.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu