www.cvonline.hu

Lakatos munkafelvevő / Kárszakértő

  • A hirdetés 521 napja lejárt

A  Néro M5 Kft. Fiat, Alfa Romeo, Lancia és a Fiat Professional márkák esetében hazánkban egyedülálló módon 20 éve áll ügyfelei rendelkezésére. Két egységünk (Budapest és Budaörs) előnyös területi elhelyezkedése miatt lefedi Buda és Pest jelentős részét, valamint a déli agglomerációt és ipari övezetet.

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres

lakatos munkafelvevő / kárszakértő

munkakörbe, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét velünk.

Feladatok:

  • Karosszéria munkafelvétel
  • Fényező-lakatos részleg teljes körű koordinálása
  • Gördülékeny és egyenletes munkakiosztás
  • Alkatrész igény egyeztetése a raktárral
  • Munkalapon megrendelt munkák elvégzése, ellenőrzése
  • Kárfelvétel
  • Műhelyrend

Elvárások:

  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • Munkája iránti elkötelezettség, precizitás, kitartás
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Eredményorientáció
  • Megbízhatóság
  • Biztonságos munkavégzés
  • Vezetői attitűd

Előny:

  • Többéves szakmában eltöltött gyakorlat
  • Biztosítós kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált, kiváló felszereltségű munkahelyi környezet
  • Aktív, nyitott hozzáállású menedzsment
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés elsődleges helye: Budaörs

AUTÓHÁZ BUDAÖRS

2040 Budaörs, Kinizsi utca 28.

Link megjelenítése

Néró M5 Kft.

Székhely:1097 Budapest, Gyáli út 40.

Adószám: 10956847-2-43