www.cvonline.hu

Lakatos Műhelyvezető

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1051405
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnerünk Európában piacvezető magyar tulajdonban lévő gyártó vállalat, mely hidromasszázs kádjaival, jakuzzijaival és zuhanykabinjaival az emberek életminőségének javítását kívánják elősegíteni.
A 2003-ban alapított vállalatot meghatározza az innováció, a gyors növekedés és a családias légkör.
A lakatos és karbantartó csoport élére keresnek

Lakatos Műhelyvezetőt

Ha szeretne részese lenni egy fejlődő és sikeres vállalatnak, ahol a szakmai kihívások mellett jó hangulatú, fiatalos légkört talál, akkor küldje el pályázati anyag a hirdetésben található e-mail címre.

Feladatok:

  • Műszaki rajzok alapján a termelés elő-gyártmányainak elkészítése
  • Saját gyártmányú célgépek tervezésében és kivitelezésében való aktív részvétel
  • Technológiából felmerülő karbantartási munkák koordinálása
  • Hegesztési technológiák aktív használata
  • Horganyzott, szénacél és rozsdamentes alapanyagokkal történő munkavégzés
  • Lakatos és karbantartó kollégák (8-10 fő) irányítása
  • TMK – lakatos műhely készleteinek anyag- és eszköz készleteinek felügyelete

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (szerkezet, géplakatos)
  • 5 éves tapasztalat lakatos vagy karbantartási területen és 2 év vezetőként szerzett tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria
  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Negyedéves bónusz

Munkavégzés helye:

  • Dabas

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya