www.cvonline.hu

Lakatos MAG (135), Ausztria

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 989941

Ausztriai partnercégünk részére keresünk munkatársakat keresünk a következő pozícióra: Ingyenes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Szerkezethegesztés MAG technológiával
  • Lakatosmunkálatok
  • Precíz műszaki rajz olvasás

Elvárások:
  • Lakatos, szerkezetlakatos végzettség
  • Érvényes MAG (135)
  • 2-3 éves MAG hegesztésben szerzett tapasztalat és minősítés
  • Kommunikációképes német nyelvtudás B1 szint (amely tesztelésre is kerül)
  • Műszaki rajz pontos olvasása, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Minimum kb havi nettó 2200 euró
  • Munkaruházat biztosítása
  • Ingyenes szállás biztosítása
  • Munkavégzés helye: Tirol

Előnyök:
  • Jogosítvány és saját gépkocsi

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Krizics Mónikát a következő telefonszámon:+36 70 440 35 98 - munkanapokon 8-12 óráig.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió