www.cvonline.hu

Lakatos karbantartó - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-1828)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.10.
Jelentkezési határidő: 2017.04.12.
Hirdetés azonosító: 1108119

Feladatok:

  • Gépek, berendezések, a működést biztosító kiszolgáló rendszerek karbantartása, hibaelhárítása
  • A gyárterületén működő gépek, berendezések, rendszerek működőképességének biztosítása.
  • Rendszeres és időszakos karbantartások elvégzése
  • Gépek folyamatos üzemmenetének biztosítása. Hibaelhárítás szoros együttműködésben az elektromos karbantartókkal
  • Elvégzett javítások dokumentálása
  • Általános TMK és lakatos munkák ellátása TPM szerint
  • A szakterülethez kapcsolódó biztonságtechnikai és balesetvédelmi előírások, eljárások betartása.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat (pl.: lakatos, gépszerelő)
  • Szakmai tapasztalat termelő vállalatnál mechanikai karbantartási területen
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Több műszakban való munkavégzés
  • Német és/vagy angol nyelv ismerete szóban és írásban
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalti kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat zöldmezős beruházással induló új kecskeméti gyáregységéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-1828-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20-331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Gépészeti szakmunkás, Lakatos, Szakmunka / fizikai munka
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő