www.cvonline.hu

Lakatos javító

  • A hirdetés 50 napja lejárt

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Lakatos javító Kemence TW munkatársakat, hosszútávra

Feladatok:
  • HC szegmens és gyűrű alkatrészekkel kapcsolatos tack weld operátori műveletek végrehajtása és vákuum kemencék működtetése.
  • Betanítást követően képes használni és üzemeltetni a gyártási/javítási technológiához szükséges készülékeket és berendezéseket az előírt utasítások/rajzok szerint ill. azokat szükség szerint számítógépen rögzíti.
  • Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát.
  • Rendeltetésszerűen képes a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet használni.
Elvárások:
  • Szakmunkás bizonyítvány, fémipari végzettség.
  • Minőségirányítási eljárásoknak megfelelő dokumentáció-kezelés
  • Számítógép kezelési ismeretek
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kézügyesség
  • Terhelhetőség
  • Minimum 2 éves gyakorlat a szakterületen
Juttatások:
  • Bérezés: versenyképes bér
  • 3 hónapos próbaidő letelte után cafetéria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével