www.cvonline.hu

Lakatos (INTS/DK/004)

  • A hirdetés 345 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentett, teljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Lakatos – INTS/DK/004

Munkavégzés helye:

• Ulm környéke

Feladatok:

• Könnyű és nehéz acél- és fémszerkezetek gyártása, valamint épületlakatos munkák végzése

• Daraboló-, fúró- és hegesztőgépek használata

Elvárások:

• (MAG) hegesztő tapasztalat, valamint lakatos végzettség

• Műszaki rajz olvasás

• Erős alap- vagy középszintű német nyelvtudás (A2-B1)

Előnyt jelent:

• Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

• Érvényes „B” kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Amit kínálunk:

• Azonnali munkakezdés

• Stabil, hosszú távú munkalehetőség

• Németországi bejelentés

• Versenyképes fizetés

• Színvonalas, igényes szállás biztosítva apartmanokban

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbiak e-mailcímek valamelyikére, attól függően, hogy melyik megyéből jelentkezik:

E-mail cím megjelenítése:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Nógrád megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Csongrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Somogy megye, Baranya megye, Tolna megye, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Hajdú-Bihar megye

Pest megye, Komárom-Esztergom megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Fejér megye, Zala megye

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német