www.cvonline.hu

LAKATOS / HEGESZTŐ

  • A hirdetés 1058 napja lejárt

Feladatok:

  • A lakatos szakmába tartozó feladatok precíz, rajz szerinti elvégzése
  • A hegesztő feladata, csővezeték hálózatok hegesztése / szerelése rajz alapján

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, képesítés
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Lakatosoktól elvárt: hegesztési ismeretek, de nem szükséges érvényes minősítés
  • Hegesztőktől elvárt: nagyon jó MAG, WIG, MIG hegesztési ismeretek, érvényes minősítés
  • Hegesztési rajzok olvasása, értelmezése
  • Társalgási szintű német nyelvismeret ( munkavégzés nyelve német)

Munkavégzés helye: Németország

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, német és magyar nyelvű önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre.