www.cvonline.hu

Lakatos-hegesztő Zala megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2014.11.09.
Hirdetés azonosító: 855039
lejárt

Lakatos-hegesztő Ref. 767

(Zala megye)

Partnercégünk több évtizedes szakmai múlttal rendelkezik a lemezmegmunkálás területén.Az egyedi alkatrészek és sorozat termékek gyártásában egyaránt igen magas színvonalat képvisel a vállalat.

A munkakör célja: Félkész alkatrészek gyártása. Kész alkatrészek csomagolása, szállításra előkészítése.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Menetfúrás
  • Süllyesztés
  • Hegesztés
  • Csiszolás
  • Csomagolás

Elvárások:

  • Lakatos és/vagy hegesztő munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz ismerete
  • Önálló munkavégzés

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu