www.cvonline.hu

Lakatos - Győr (Referenciaszám: OE-1600)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.08.05.
Hirdetés azonosító: 1065702

Feladatok:

  • Új, egyedi fémszerkezetek gyártása és javítása
  • Vas- és fémszerkezetek elemeinek rajzról való olvasása
  • Lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, süllyesztése
  • Hegesztési, csiszolási feladatok ellátása
  • Egyéb lakatosipari munkák ellátása

Elvárások:

  • Lakatos végzettség
  • Hegesztési gyakorlat
  • Műszaki rajzolvasási gyakorlat
  • Ambiciózus, kreatív személyiség
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzésre való képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Előre lépési, fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Győr, Ipari Park

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. fém és gépipari szerkezetek tervezésével, gyártásával, szerelésével, szervizelésével foglalkozó Partnercége számára keres lakatos munkakörre munkavállalókat győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1600-as referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő