www.cvonline.hu

Lakatos és MAG Hegesztő - INTS/NYK/015

  • A hirdetés 407 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentett, teljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Lakatos , Hegesztő (WIG, MAG, MIG/MAG)

Munkavégzés helye:

Németország (országszerte)

Főbb feladatok

  • Különböző (WIG , MAG , MIG/MAG )  munkadarabok összeszerelése
  • a szerszámok szakszerű megválasztása, megóvása
  • a minőségügyi rendszerrel kapcsolatos előírások, technológiák és utasítások betartása
  • a hegesztési utasításban előírt beállítási paraméterek ellenőrzése
  • általános lakatos munkálatok

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

  • Lakatos végzettség, több éves szakmai tapasztalat + Hegesztő minősítés
  • Jó állóképesség, kézügyesség
  • Ápolt, rendezett megjelenés
  • Alap kommunikációs szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés (Nettó 1300 -1400 Euró/hó)
  • Szállás biztosított

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes jogosítvány és saját gépjármű

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése emailcímre vagy keressen minket elérhetőségeinken.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013