www.cvonline.hu

Lakatos és CO hegesztő

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 986687

Nagy hírű Partnercégünk számára keresünk munkatársakat, azonnali kezdéssel az alábbi munkakörökbe: Lakatos és CO-hegesztő Elvárások hegesztő munkakörbe: Hegesztő szakmunkás végzettség EN 287-1 szerinti 135 P BW 1,3S t15 PF ss nb minősítés Érvényes tűzvédelmi vizsga megléte Egyéni felelősségvállalás Elvárások lakatos munkakörbe: Szerkezetlakatos szakmunkás végzettség, minimum 2 év lakatos munkakörben szerzett szakmai tapasztalat Csapatban gondolkodás Egyéni felelősségvállalás Vevőközpontúság Munkaidő: 2, azaz két műszakos munkarend. Munkavégzés helye: Jászberény Amit leendő munkáltatója kínál: - versenyképes alapbér - munkábajárás költségtérítése - havi 13000,- Ft étkezési hozzájárulás - munkaruha - biztos, bejelentett foglalkoztatás
Feladatok:

  • hegesztés, szerkezet lakatolás

Elvárások:
  • Hegesztő szakmunkás végzettség EN 287-1 szerinti 135 P BW 1,3S t15 PF ss nb minősítés Érvényes tűzvédelmi vizsga megléte Egyéni felelősségvállalás

Juttatások:
  • versenyképes alapbér - munkábajárás költségtérítése - havi 13000,- Ft étkezési hozzájárulás - munkaruha - biztos, bejelentett foglalkoztatás

Előnyök:
  • 1-2 év tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címek valamelyikére:E-mail cím megjelenítése Érdeklődni: Telefonon: 0620/665-5274 vagy a 0670/665-5393-as számon H-P 8:00-tól 17:00-ig

Munkavégzés helye:
  • Jászberény

Egyéb információk:
Hazai piacon a partner cég kimagasló helyet foglal el, nemzetközi hírnévvel rendelkezik a fémiparban.