www.cvonline.hu

Lakatos-csiszoló

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.09.14.
Hirdetés azonosító: 1055262

Partnercégünk az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnere, a lemezmegmunkálástól az egyedi gépgyártásig terjed szolgáltatási köre.

Váci telephelyére keres Lakatos-csiszoló munkatársat:

Feladatok:

Feladatok:
- Összehegesztést követően anyag leválasztása csiszolással, lakatolással, sorjázással.
- Elkészült darabok folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

Elvárások:
- Lakatos végzettség
- 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
- Több műszakos műszakrend vállalása

Amit kínálunk:

- Azonnali kezdés
- Stabil hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes juttatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a