www.cvonline.hu

Lakatos-csiszoló

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.07.
Jelentkezési határidő: 2016.11.20.
Hirdetés azonosító: 1044999

Pest megyében működő partnercégünk Lakatos- csiszolót keres saját üzemébe.

Feladatok:

CNC megmunkáló gépeken történő megmunkálást követően
anyag leválasztása csiszolással, lakatolással, sorjázás
Elkészült darabok folyamatos méretellenőrzése
Munkadarabok szakszerű tárolása, valamint a következő
megmunkáló helyre való mozgatása

Elvárások:

Lakatos végzettség
1-3 év releváns szakmai tapasztalat
Több műszakos műszakrend vállalása
Mobilitás – delegáció vállalása

Amit kínálunk:

Stabil hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, versenyképes fizetéssel, és folyamatos szakmai fejlődéssel!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján