www.cvonline.hu
Lakatos- CO hegesztőket- INTS/15/6

Multinacionális nagyvállalati partnerünkhöz keresünk

Lakatos - CO hegesztőket -  INTS/15/6

Feladatok:

  • Épületek gépek, berendezések szerelése, javítása, karbantartása, illetve üzemvitellel összefüggő feladatok ellátása.
  • Önálló munkavégzés tervrajz alapján
  • Különböző lakatos / CO hegesztő munkák elvégzés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos precíz, önálló munkavégzés
  • Láng- és ívhegesztési (CO) ismeretek
  • Terhelhetőség

Amit ajánlunk:

  • Egy műszakos munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem, 15 Ft/km utazási költségtérítés
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet, családias, vidám légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

Munkavégzés helye:

  • Bugyi környéke
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Építés / Ingatlan, Hegesztő, Gyártás / Termelés, Lakatos, Szakmunka / fizikai munka
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő