www.cvonline.hu

Lakatos (Bodensee) (INTS/DK/012)

  • A hirdetés 396 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentett, teljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Lakatos (Bodensee) – INTS/DK/012

Munkavégzés helye:

• Bodensee környéke

Feladatok:

• Lépcsők, korlátok összeállítása, épületlakatos munkák végzése

• Daraboló-, fúró- és hegesztőgépek használata

Elvárások:

• (MAG) hegesztő tapasztalat, valamint lakatos végzettség

• Műszaki rajz olvasása

• Erős alap- vagy középszintű német nyelvtudás (A2-B1)

• Érvényes „B” kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Előnyt jelent:

• Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

• Azonnali munkakezdés

• Stabil, hosszú távú munkalehetőség

• Németországi bejelentés

• Versenyképes fizetés

• Színvonalas, igényes szállás biztosítva apartmanokban

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, kérjük küldje el önéletrajzát e-mail címünkre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Baranya
Békés
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német