www.cvonline.hu

Lakatos, Ausztria

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 981561

Osztrák partnercégünk keres hosszú távra lakatosokat egy nagy múltú betonszivattyú gyártó üzembe, Wolfsberg (Ausztria) környékére. A kiírt feltételeknek megfelelő jelentkezőket 1 héten belül elhelyezik.

Amit kínálunk:

®     Várható nettó jövedelem: 2.000 EUR-tól, amit nem terhel szállásköltség

®     Kezdés: azonnal; év végéig folyamatosan

®     Osztrák 8 órás munkaviszony, túlóra lehetőség fennáll jogszabályi keretek között

®     Határozatlan idejű munkaszerződés megkötése kiutazás előtt

®     Szállás foglalást, fizetést az osztrák munkáltató végzi, a költség őt terheli

Elvárások:

®     társalgási szintű német nyelvtudás

®     szakirányú (lakatos) végzettséget igazoló bizonyítvány,

®     érvényes MAG 135 vizsga

®     híddaru kezelői jogosítvány

®     tervrajz olvasás, értés, annak alapján végzett munka

®     munkába állás 1 héten belül

®     min. 2 év friss szakmai tapasztalat

®     saját autó a kiutazáshoz és munkába járáshoz

®     pontos, megbízható, tiszta munkavégzés, rendezett külső megjelenés

Sikeres interjún való részvétel után a partnercégünk is felveszi telefonon keresztül a kapcsolatot a jelentkezővel, ezért fontos a német nyelvtudás.

Munkába állás időpontja, munkavégzés címe, szállás címe stb., mindig az osztrák munkáltatótól írásban érkező ajánlattal együtt kerül ismertetésre.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát német és magyar nyelven, iskolai végzettségéről a német nyelvű dokumentumot, valamint az érvényes MAG 135 és híddaru kezelői bizonyítványának másolatát német yelvenn, a tárgy mezőben a pozíció (lakatos MAG 135) megadásával, alábbi címek valamelyikére:

E-mail cím megjelenítése (további információért hívható + 36 70 440 3598 számon 8:00-12:00 között munkanapokon)

E-mail cím megjelenítése (további információért hívható + 36 70 665 5741 számon 8:00-12:00 között munkanapokon)

E-mail cím megjelenítése (további információért hívható + 36 70 665 5615 számon 8:00-12:00 között munkanapokon)

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator