www.cvonline.hu

LAKATOS (6453)

  • A hirdetés 738 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. humánerőforrás szolgáltató cég, megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:
Lakatos

Elvárások:
•Munkakörhöz szorosan kapcsolódó szakmunkás bizonyítvány
•Pályakezdőket is várunk

Előny:
•Szakirányú tapasztalat
•Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
•Idegen nyelvismeret

Megbízónk profilja:
•Fémmegmunkálás
•Fémszerkezet készítés

Feladatok:
•Fém alkatrészek előkészítő alap műveletei: mosás, savazás, szárítás, szemcseszórásos tisztítás

Juttatások:
•Bérezés megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécs

•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "LAKATOS".