www.cvonline.hu

Lakástakarítás Angliában

  • A hirdetés 891 napja lejárt

Feladatok:

  • portalanítás, porszívózás, elektromos berendezések
  • szakszerű letakarítása, felmosás, mosogatás, locsolás,
  • konyhai gépek tisztán tartása, wc takarítás, kád takarítás,
  • ablakmosás,szőnyegtakarítás, hűtőgép leolvasztás,
  • csempetisztítás, portalanítás, teljes bútortakarítás, mosás, teregetés, vasalás.

Feltételek:

  • legalább társalgási szintű angoltudás (felsőfokú angol nyelvtudással számára esetlegesen lehetőség lesz irodai pozícióba előrelépni)
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó munkabírás és precizitás
  • tapasztalat nem feltétel

Fizetés: 6.35 GBP/óra.

Munkaidő: hétfőtől péntekig heti 35-45 óra, a hétvége szabad.

Helyek Budapest
Külföld
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Külföldi munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Angol