www.cvonline.hu

Lakástakarítás Angliában

  • A hirdetés 146 napja lejárt

Feladatok:

  • Takarítás: portalanítás, porszívózás, szőnyegtakarítás, teljes bútortakarítás, elektromos berendezések szakszerű letakarítása;
  • Konyhában: mosogatás, konyhai gépek tisztán tartása, hűtőgép leolvasztás;
  • Vizesblokkban: felmosás, csempetisztítás, WC takarítás, kád takarítása;
  • Egyéb feladatok: ablakmosás, locsolás, mosás, teregetés, vasalás.

Előnyök:

  • jó munkahelyi légkör
  • nagyszerű csapat
  • kiváló lehetőség
  • elégedettség
  • jó kereseti lehetőség
  • megbecsülés

Amit nyújt:

  • alkalmazotti jogviszonyban 7,20 GBP/óra
  • min. 35 órás munkahét (hétfőtől péntekig, tehát a hétvége szabad)
  • előrelépési lehetőség
  • olcsó szállás 70 GBP/hét
  • minimális indulótőke : 110.000. FT
  • segítségnyújtás a hivatalos ügyek intézésében

Elvárások:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány ( párok esetében legalább az egyik félnek legyen)
  • csak lányok és párok jelentkezését tudjuk elfogadni, a szabad férőhelyek miatt  (párok esetén a folyamatos együttdolgozás nem garantált)
  • indulótőke megléte
  • 2 körös interjún való részvétel Budapesten

Egy igazán barátságos csapat részesei lehettek, gyönyörű környezetben lakhattok, és azonnal munkába tudtok állni, valamint még az angoltudásotok is folyamatosan, gyorsan fejlődik.

Mi az, amitől ez egy fantasztikus lehetőség?
Az, hogy szemben más munkalehetőségekkel, itt nem kell előre fizetnetek a szállásért, és egyéb plusz kiadásaitok sincsenek.

Az Euwork Kft szolgáltatása is teljesen díjmentes. Ezért már 110.000 Forint indulótőke is elegendő!

A tapasztalat nem feltétel, mivel a képzést biztosítja partnerünk!

„Mi lenne a feladatunk?”
Mivel partnerünk egy professzionális lakástakarítási szolgáltatásokat nyújtó cég, ezért olyan klasszikus takarítási feladataitok lennének, amit a saját otthonotokban is rendszeresen végeztek – csak más, professzionális eszközökkel és módszerekkel.

„Mennyit kereshetünk?”
A kezdő fizetés 6.95 - 7,25 GBP/óra (3 hónap után a teljesítmény függvényében emelkedhet), amunkaidő pedig hétfőtől-péntekig kb. 35-45 óra, a hétvége pedig szabad!
A fizetés az angol bankszámlátokra érkezik – amely elintézésében segítséget nyújtanak nektek – az első hónapban hetente, utána pedig havonta.
Tehát normál, 38 órás munkahéten, havi bruttó több mint 1000 Font kereshető meg, amelyből a kedvező lehetőségek mellett nagyon jól félre lehet tenni.

„Mit lehet tudni a szállásról?”
A szállást a munkáltató biztosítja Nektek, amelyek közös használatban lévő, jól felszerelt lakások, a költsége pedig rendkívül kedvező, ugyanis az összes rezsiköltséggel együtt 70 GBP kiadást jelent hetente!Beköltözéskor nem kell kauciót fizetni!

Barátságos, motivált, energikus és megbízható vagy?
Precíz vagy?
Ügyfélorientált vagy?
Teljes munkaidős állásra vágysz?
Azonnal munkába állnál?

Amennyiben igen, ne habozz, JELENTKEZZ!

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém