www.cvonline.hu

Lakástakarék-pénztár értékesítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 877314

Többszörös Superbrands díjas, 2013-ban a Legjobb Munkahely kategórianyertes, a lakossági ügyfelek számát tekintve a legnagyobb magyarországi hitelintézete egyike - a méltán népszerű lakástakarék-pénztári szolgáltatást nyújtó Fundamenta-Lakáskassza Pénzügyi Közvetítő Kft. megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélállománnyal történő ügyintézés telefonon keresztül,
  • pénzügyi szolgáltatások ajánlása, szerződések megkötése,
  • személyre szabott kalkulációk készítése,
  • ügyfélmegtartás,
  • egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • Értékesítési tapasztalat (üzletkötő, telesales, telemarketing),
  • PSZÁF (független pénzügyi) vizsga vagy ezzel egyenértékű középfokú (pl. banki- vagy pénzügyi szakügyintéző), felsőfokú szakirányú végzettség (pl. közgazdasági szakterület, jogász),
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • jó kommunikációs készség,
  • határozottság, magabiztos fellépés.
  • Önt keressük, ha

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás munkavégzés, váltott beosztás, H-P 9:00-17:30; 11:30-20:00,
  • azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség,
  • alkalmazotti jogviszony,
  • teljes munkaidőben bruttó alapbér+ jutalék (első 3 hónapban a garantált bér 160.000 Ft),
  • lendületes csapat, jó munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület, jól megközelíthető helyszín.

Kapcsolat:
Várjuk jelentkezését:
Fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.
Referencia szám: FU-LTP
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.