www.cvonline.hu

Lakás termék Key Account Manager

  • A hirdetés 895 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Alkuszi és Banki Igazgatósága

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ, 1091 Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • kapcsolattartás a lakásbiztosítást értékesítő alkuszokkal,
  • szakmai támogatás az igazgatóság területi menedzsereinek részére,
  • folyamatos kapcsolattartás a lakás szakterülettel,
  • piaceklemzés, konkurenciaelemzés,
  • szerzési- és állományadatok elemzése,
  • részvétel lakás termékfejlesztésben,
  • ügyfél- és partnerakciók kidolgozása, véghezvitele, megszervezése, lebonyolítása,
  • lakásbiztosítással kapcsolatos oktatások megtartása, oktatási anyagok készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • értékesítési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek,
  • mobilitás, rugalmasság.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kiemelkedő a kommunikációs és prezentációs készsége,
  • jól érzi magát egy dinamikus, teljesítményorientált környezetben,
  • kreativitás jellemzi,
  • kész a kitartó és önálló munkára és a folyamatos fejlődésre.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentekezését várjuk 2015. február 6-ig Karrierportálunkon: Link megjelenítése
Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő