www.cvonline.hu

Lakás- és vagyon felülvizsgáló szakértő

  • A hirdetés 815 napja lejárt

 Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. KárKontroll területe vállalkozói formában munkatársat keres az alábbi pozícióba:

LAKÁS- ÉS VAGYON FELÜLVIZSGÁLÓ SZAKÉRTŐ

Munkavégzés helye: az ország egész területe

Leendő munkatársunk feladatai:

  • lakás- és vagyonkárok helyszíni és irodai utóellenőrzése,

  • kárfeldolgozási folyamatok ellenőrzése,

  • célvizsgálatok lefolytatása,

  • vizsgálati anyagok, jelentések összeállítása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (építőmérnök, építész, épületgépész),

  • biztosítási területen szerzett tapasztalat (kivitelezésben szerzett tapasztalat előny jelent),

  • felhasználó szintű MS Office ismeretek,

  • nagyfokú mobilitás.

Egyéb:

  • a feladat ellátásához jogosítvány, személygépkocsi, számítógép, mobiltelefon és fényképezőgép megléte szükséges.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik,

  • önállóság, proaktivitás és jó szervezőkészség jellemzi,

  • precíz, a munkájával szemben mindig igényes,

  • terhelhető és sikerorientált munkavégzés jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. december 15-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése oldalunkon!

Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó