www.cvonline.hu

LADY in RED munkatárs

  • A hirdetés 106 napja lejárt

A Kempinski Hotel Corvinus Budapest Front Office Csapata

LADY in RED munkatársat

keres azonnali kezdéssel

Főbb feladatok:

A VIP vendégek fogadása, illetve a szállodai tartózkodásuk során kiemelt figyelemben való részesítése, a be- és kijelentkezési folyamat leegyszerűsítése számukra.

Elvárások:

  • Ötcsillagos szállodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás, valamint még egy európai idegen nyelv ismerete
  • Ápoltság, kellemes megjelenés
  • Udvarias magatartás, vendégorinetált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gyors problémamegoldó készség, kreativitás
  • Kifinomultság, luxus iránti fogékonyság

Amit nyújtunk:

  • Kitűnő kezdő pozíció széles előrejutási lehetőségekkel
  • Hazai és nemzetközi fejlődési lehetőség
  • Ingyenes étkezési- és nyelvtanulási lehetőség
  • Kiváló csapatszellem
  • Ötcsillagos munkahelyi környezet

Fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Vas
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Elvárt nyelvtudás Angol