www.cvonline.hu

LABVIEW PROGRAMOZÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1014727

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Mérőállomások programozása a megadott vizsgálati eljárás alapján
  • Mérőállomások üzembe helyezése, átvétele
  • Programdokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Elektromos kapcsolási tervezési ismeretek, gyakorlat
  • E-Plan, ELCAD, LabVIEW vagy hasonló rendszerek ismerete
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Koordinációs és szervező készség.
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák, megoldások
  • Családbarát munkahely

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LABVIEW PROGRAMOZÓ, Budapest (Dél-Pest)

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország