www.cvonline.hu

LABORVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 978626

Komárom-Esztergom megyei közel 2000 főt foglalkoztató, piacvezető autóipari beszállító vállalat megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

LABORVEZETŐ

Feladatok

  • A méréstechnikusok munkájának irányítása, fejlesztése
  • A laboratóriumi tárgyi- és emberi erőforrások hatékony felhasználása, és ennek folyamatos fejlesztése
  • A laboratórium működési költségeinek optimalizálása, fejlesztése
  • A vállalatnál felmerülő laboratóriumi mérések tervezése és végrehajtatása
  • Részvétel a programokban, projektekben a program manager és a projekt vezetők által készített terv szerint az APQP és PPAP elvárásainak megfelelően
  • A labor folyamatainak működtetése, figyelése, fejlesztése
  • A gyárban szükséges mérőeszközök, tesztberendezések beszerzése, regisztrálása, kalibráltatása hitelesíttetése, figyelemmel kísérése
  • A szükséges mérésügyi szabványok, vevői specifikációk beszerzése, alkalmazása
  • A vállalatnál használt mérőeszközök nyilvántartása, felügyelete, kalibrálása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Erős rajzolvasási- és méréstechnikai szakismeretek
  • Optikai- és tapintó- programozható mérőeszközök ismerete, használatukban való jártasság
  • Angol nyelvismeret rajzolvasási és programozási szinten
  • Számítógép kezelői ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Vezetői képesség
  • Minőségorientáltság

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LABORVEZETŐ, Komárom-Esztergom megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország