www.cvonline.hu

LABORVEZETŐ

  • A hirdetés 914 napja lejárt

Cégünk, a Dr. Bata Zrt. a világpiacra (Dél-Amerikától Távol-Keletig) termel takarmány kiegészítőket. Több mint 25 éves fennállásunk alatt a kutatás és fejlesztés állt a cég középpontjában. Jelenleg biotechnológiai csoportunkba keresünk

LABORVEZETŐ

munkatársat.

Munkavégzés helye: Ócsa, Budapesttől 30km-re, Pest megye.

Feladatok:

  • Labor napi munkájának koordinálása
  • Labor személyzet irányítása (4-6 fő)
  • Kutatási és regisztrációs projektetek (szakmai és pénzügyi) koordinálása a projektmenedzserrel közösen
  • Egyetemekkel, kutatási központokkal való együttműködés
  • Telepi mintagyűjtés és kísérletekben való részvétel
  • Labor költségvetésének menedzselése, anyagok eszközök beszerzésének felügyelete
  • Közreműködés a labor nyilvántartási rendszer bevezetésében
  • Esetenként vidéki munkavégzés

Elvárások:

  • Felsőfokú mikrobiológia, biológia vagy élelmiszeripari végzettség
  • Mikrobiológia gyakorlat min 3 év

  • Laborvezetői (preferáltan a biotechnológiai) gyakorlat (minimum 3 év)
  • Előny a fermentációs eljárásokban alkalmazott valamint állategészségügyi mikrobiológia ismerete
  • Nagyfokú önálló munkavégzés és a csoport vezetői képesség
  • Vállalkozó szellem, innovatív agilis személyiség
  • Jó kommunikáció és kapcsolattartási képesség.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Mobilitás, annak vállalása, hogy munka függvényében egy-két éjszakát vidéken kell tölteni.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások
  • Vállalati telefon
  • Közepes méretű cégben megismerheti az egész céget, nagyfokú szabadság a munkavégzés kialakítására
  • Belföldi és külföldi előadások, konferencián való részvétel lehetősége.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol