www.cvonline.hu

Laborvezető

  • A hirdetés 897 napja lejárt

Multinacionális autóipari vállalat megbízásából keresünk Laborvezető munkatársat.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:

  • Napi és rendszeres mérési feladatok időben történő végrehajtatása;
  • Termékauditok végrehajtatása;
  • Mérési feladatokhoz szükséges megfelelő mérőszemélyzet rendelkezésre állásának biztosítása;
  • Mérőeszközök rendszeres kalibrálása vagy kalibráltatása;
  • Mérőrendszer elemzési vizsgálatok időszakos végrehajtatása;
  • Mérőtechnikusok szakmai felügyelete és továbbképzése;
  • Labor mérőeszköz parkjának és mérési képességének továbbfejlesztése;
  • Labor operatív működéséhez szükséges eszközök beszerzése és karbantartások elvégeztetése;
  • Szükség esetén külső mérőlaborokkal történő együttműködés és annak szakmai felügyelete;
  • Laborszabályzat, labor napi működésének kialakítása.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Műszaki szakirányú középfokú végzettség.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Minimum (műszaki) szakirányú középfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat;
  • Vezetői tapasztalat beosztottak irányításában;
  • Autóipari minőségi technikák gyakorlati ismerete (PPAP, MSA, SPC);
  • Mérőeszközök kezelésében, kalibrálásában való jártasság;
  • Biztos műszaki rajzolvasási és értelmezési képesség;
  • Korszerű mérési módszerekben való gyakorlati jártasság (3D mérőrendszerek).

Előny:

  • Műszaki szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Német nyelvtudás.

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: M02Lv

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol