www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1095245
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Multinacionális gyártó cég megbízónk számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba

LABORVEZETŐ VEGYÉSZMÉRNÖK (AB-E19)​

Feladatok:
  • Mérőlabor vezetése, a munkatársak szakmai támogatása, a munka koordinációja
  • Magyar és nemzetközi szabályozásoknak megfelelő szakmai folyamatok biztosítása a laborban
  • Műanyagipari gyártási technológiákkal kapcsolatos vizsgálatok elvégzése, a gyártási folyamatok támogatása
  • Selejtcsökkentési és hatékonyság javítási folyamatfejlesztési projektekben való aktív részvétel
  • Szakmai döntések támogatása, a vezetőség felé való riportolás, javaslattételek
  • Magyar és nemzetközi szabályozások nyomon követése, környezetvédelmi szabályozások betartatása

Elvárások:
  • Vegyészmérnök vagy anyagmérnök (polimer technológiai szakirány)
  • Minimum 5 éves gyártó cégnél szerzett labormérnöki tapasztalat
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office, Power Point felhasználói szintű ismeretek
  • Precizitás, jó prezentációs képességek

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Tech People LÁBLÉC