www.cvonline.hu

Laborvezető (T07LV)

  • A hirdetés 272 napja lejárt

Laborvezető

T07LV

Komárom-Esztergom megyei partnercégünk megbízásából keresünk Laborvezető munkatársat

Feladatok:

  • A méréstechnikusok munkájának irányítása, fejlesztése;
  • A laboratóriumi tárgyi- és emberi erőforrások hatékony felhasználása, és ennek folyamatos fejlesztése;
  • A laboratórium működési költségeinek optimalizálása, fejlesztése;
  • A vállalatnál felmerülő laboratóriumi mérések tervezése és végrehajtatása;
  • Részvétel a programokban, projektekben a program manager és a projekt vezetők által készített terv szerint az APQP és PPAP elvárásainak megfelelően;
  • A labor folyamatainak működtetése, figyelése, fejlesztése;
  • A gyárban szükséges mérőeszközök, tesztberendezések beszerzése, regisztrálása, kalibráltatása hitelesíttetése, figyelemmel kísérése;
  • A szükséges mérésügyi szabványok, vevői specifikációk beszerzése, alkalmazása;
  • A vállalatnál használt mérőeszközök nyilvántartása, felügyelete, kalibrálása.
Tapasztalat:
  • Középfokú műszaki végzettség;
  • Erős rajzolvasási- és méréstechnikai szakismeretek;
  • Optikai- és tapintó- programozható  mérőeszközök ismerete, használatukban való jártasság;
  • Angol nyelvismeret rajzolvasási és programozási szinten;
  • Számítógép kezelői ismeretek ;
  • MS Office felhasználóiszintű ismerete;
  • Vezetői képesség;
  • Minőségorientáltság.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő