www.cvonline.hu

Laborvezető / Mérőszoba vezető

  • A hirdetés 135 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Felelősségteljes munkakörbe keresünk egy autóipari gyártási tevékenységet folytató vállalat részére vezetőt, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Bejövő és termelésközi termékek ellenőrzéséhez mérési módszerek kidolgozása, előírása;
3D és optikai mérőrendszerek vezérlése, mérőprogramjainak megírása;
Mérőszobában dolgozó technikusok munkájának koordinálása (8 fő);
Hibaanalízisek készítésénél részvétel, mérések szolgáltatása az illetékes minőségügyi terület részére;
Műszaki rajzok, CAD modellek vagy egyéb igények alapján történő precíziós mérések elvégzése, dokumentálása, archiválása;
Minta- és gyártásengedélyeztetés;
Riportolás a minőségügyi vezető részére;
ERP-ban lévő ellenőrzési tervek karbantartása (vállalatirányítási rendszer).

Követelmények:

Min. középfokú végzettség és releváns területen szerzett tapasztalat
Vezetői tapasztalat
Min. társalgási szintű angol nyelvtudás
PC-DMIS szoftverismeret (v. más programozási tapasztalattal kiváltható)

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria, bónusz.
Bejárás támogatása.
1 műszakos munkarend (a kollégák viszont műszakban dolgoznak).
Felelősségteljes munkakör, ugyanakkor döntési jogkörrel!

Ideális pályázó:

Rendkívül dinamikus, vezetői tapasztalata és affinitása is van.
Jól össze tud tartani egy csapatot.
Folyamatosan fejlődik és fejleszti kollégáit is.
Szakmailag erős.

Helyek Győr
Szombathely
Veszprém
Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola