Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

 LABORVEZETŐ

 (HF 9-6683)

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Mérőlaborok munkájának koordinálása,
  • Mérések elvégzése,
  • Mérési jegyzőkönyvek, dokumentációk elkészítése,
  • Méréstechnikusok irányítása, feladatok elosztása,
  • Kalibráló, hitelesítő alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • Mérőprogramok készítése,
  • Mérési jegyzőkönyvek elkészítése a méréseket követően, kiértékelés,
  • Termékauditok elvégzése,
  • A szükséges statisztikák, kimutatások, értékelések elvégzése,
  • Részvétel az ellenőrző eszközök kiválasztásában, szükség esetén speciális mérőeszközök definiálásában,
  • Tisztaságvizsgáló helyiségben a szükséges vizsgálatok elvégzése, elvégeztetése.

Elvárások:

  • 3D mérőgép kezelői technikusi végzettség,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Önálló, precíz, munkájára igényes személyiség,
  • Középszintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gödöllő,
  • Munkakezdés: azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6683”- as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu