www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 1102738
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
LABORVEZETŐ (Food/feed production - AJ-1235)

Feladatok:
  • Labor működésének irányítása, vegyszer rendelések, minták kezelése, gépek szerviz/karbantartása/kalibrálás felügyelete, beosztottak feladatainak koordinálása, labor dokumentáció napra készen tartása, felügyelete,
  • Takarmány alapanyagok és késztermékek műszeres és analitikai vizsgálata, vizsgálatok betanítása, szükség esetén új vizsgálati módszerek bevezetése,
  • Kapcsolattartás a gyártóüzemmel, a receptkészítőkkel, az alapanyag-beszerzéssel és a kereskedőkkel a vizsgált minták, esetleges problémák, kivizsgálások kapcsán,
  • Auditokon (belső, külső) a labor képviselete.

Elvárások:
  • Szakirányú főiskolai/ egyetemi végzettség (vegyész, agrár-, élelmiszeripar),
  • Analitikai mérés /nedves kémiai és műszeres vizsgálatokban szerzett jártasság,
  • Labor vezetésében szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
  • Jó kommunikációs, probléma megoldó képesség,
  • ISO 9001/ ISO 22000 ismeret,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Tatabánya

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota (E-mail cím megjelenítése, +36 20 373 3401).

Tech People LÁBLÉC